Nationale Nederlanden -ubezpieczenie na dziecięce wypadki

Reżyseria: Damian Kocur
Dom produkcyjny: Filmokracja

PLUS - super zasięg

Reżyseria: Bartek Prokopowicz
Dom produkcyjny: TFP

obsada chłopca

Kaufland - lubisz mieć wybór

Reżyseria: Marcin Ziembinski
Dom produkcyjny: FeelMovie

KAUFLAND - Lada mi odpowiada Miś

Reżyseria: Marcin Ziebinski
Dom produkcyjny: FeelMovie

Kauland Lada mi odpowiada - Ząb kompozytora

Reżyseria: Marcin Ziebinski
Dom produkcyjny: FeelMovie

KAULAND - lada mi odpowiada cz 2

Reżyseria: Marcin Ziembinski
Dom produkcyjny: FeelMovie

KAUFLAND - spotkajmy się przy ladzie - Wielkanoc

Reżyseria: Marcin Ziembinski
Dom produkcyjny: FeelMovie

Castorama - wiosenny ogród na dachu

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: OTO

Castorama

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

Neospazmina

Reżyseria: Martyna Iwańska
Dom produkcyjny: WATCHOUT

Metafen

Reżyseria: Marek Cichy
Dom produkcyjny: WATCHOUT

Etopiryna

Reżyseria: Marek Cichy
Dom produkcyjny: WATCHOUT

Acidolac baby

Reżyseria: Marek Cichy
Dom produkcyjny: WaTCHOUT

WINIARY KASZOTTO

Reżyseria: Arek Żyłka
Dom produkcyjny: Grafiti

Winiary - Misja Kaszotto

Reżyseria: Arek Żyłka
Dom produkcyjny: Grafiti

BLIK Babcia

Reżyseria: Kot Przybora
Dom produkcyjny: Timecode

BLIK Gadułka

Reżyseria: Kot Przybora
Dom produkcyjny: Timecode

BLIK Neurotyk

Reżyseria: Kot Przybora
Dom produkcyjny: Timecode

BLIK Nieśmiałek

Reżyseria: Kot Przybora
Dom produkcyjny: Timecode

Winiary święta

Reżyseria: Arek Żyłka
Dom produkcyjny: GRAFITI

KRÓWKA

Reżyseria: FRYDRYCH ZDANOWSKI
Dom produkcyjny: PAPAYA

DEVELEY

Reżyseria: Szymon Pawlik
Dom produkcyjny: EASY HELL

KRAFT tabletki

Reżyseria: SZymon Pawlik
Dom produkcyjny: DOBRO

SMYK

Reżyseria: Kuna Michalczuk
Dom produkcyjny: M5

3M opatrunki medyczne

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: TANGO

M bank 18

Reżyseria: Florian Malak
Dom produkcyjny: Flota Filmowa

PIROLAM

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: WATCHOUT

Krówka

Reżyseria: Frydrych&Zdanowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

T-mobile super box

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: Dynamo

Essentiale forte

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: TYRKA

Komfort

Reżyseria: Bartek Piotrowski
Dom produkcyjny: Tofi

Kaufland Przyjęcie Gigant

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Dom produkcyjny: Feel Movie

Kaufland

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Dom produkcyjny: Feel Movie

Kaufland dla mnie w sam raz

Reżyseria: Marcin Zięboński
Dom produkcyjny: Feel Movie

Ranigast Max

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Watchout

Ranigast Max Białowieża

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Watchout

Wedel radosne święta

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: BANANA SPLIT

Kinder Pinguin Nowy Karmelowy

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PapAYA

Ibuprom Sport

Reżyseria: Piotr Kunik
Dom produkcyjny: SelFISH

Orange dla firm

Reżyseria: Martna Iwańska
Dom produkcyjny: SPUTNIK

Żubrówka twerk

Reżyseria: Marek Cichy
Dom produkcyjny: K2

Żubrówka połącz dwie natury

Reżyseria: Marek Cichy
Dom produkcyjny: K2

KUBUŚ 100%

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: MASPEX

LOTTO multi trafienia

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: PAPAYA

Majonez Kielecki

Reżyseria: Jan Foryś
Dom produkcyjny: PAPAYA

EMPIK najważniejsze znajdziesz w środku

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: TYRKA

PZU AC Rodzina

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

PZU AC Karolina

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

PZU

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

PZU JAKA JEST TWOJA NAJMOCNIEJSZA STRONA

Reżyseria: Martna Iwańska
Dom produkcyjny: SPUTNIK

RAPACHOLIN ORTE

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

Amol

Reżyseria: Piotr Rzepliński
Dom produkcyjny: Feel Movie

Radio Zet - spełniamy marzenia

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PapaYA

MK Caffe kontynenty

Reżyseria: Adrian Żyłka
Dom produkcyjny: Feel Movie

POLOPIRYNA complex

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Film Produkcja

3 M opatrunek

Reżyseria: Antoni Nykowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

Getin Bank na dobry początek

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PaPAYA

Getin Bank

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

BGŻ OPTIMA

Reżyseria: Tomek Nowak
Dom produkcyjny: GRAPE

OSHEE - taniec

Reżyseria: Paweł Zdanowski
Dom produkcyjny: GrAPE

OSEE dtetoks joga

Reżyseria: Paweł Zdanowski
Dom produkcyjny: GrAPE

OSHEE

Reżyseria: Paweł Zdanowski
Dom produkcyjny: GRAPE

MRÓWKA

Reżyseria: Paweł Zdanowski
Dom produkcyjny: ARRM

PROFI

Reżyseria: Paweł Zdanowski
Dom produkcyjny: ARRM

PSB

Reżyseria: Paweł Zdanowski
Dom produkcyjny: ARRM

Orange cz III

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: Flota Filmowa

Orange transfer roku

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: Flota Filmowa

Orange

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: Film Produkcja

Hitaxa

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Hot Head

Altacet Przewodnik

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: Papaya

Lajkonik Chrupiące kulki

Reżyseria: Rafael Lewandowski
Dom produkcyjny: Feel Movie

Alugastrin

Reżyseria: Dariusz Rzontek
Dom produkcyjny: Mojo

Łowicz pomidorowa

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Maspex

Castorama

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Opus

Orange Basen

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Lemon

Nationale Nederlanden "Superbohaterowie"

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

Mbank moc automatycznej księgowości

Reżyseria: Marcin Filipek
Dom produkcyjny: Flota Filmowa

MIGEA

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: PAPAYA

MOSSO

Reżyseria: Krzysztof Jakubowski
Dom produkcyjny: VITTELONI

HOCHLAND

Reżyseria: Dariusz Zatorski
Dom produkcyjny: GRASP

Mola

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Film Republik

ADAMED

Reżyseria: Piotr Rzepliński
Dom produkcyjny: FEel Movie

Orange

Dom produkcyjny: Lemon

casting częściowy

Answear com

Reżyseria: Kris Rus
Dom produkcyjny: Toffi

Carrfoure - czarny kot już nie działa

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Tank

Carrfoure - odwróć pecha

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Tank

Winiary - rosół drobiowy

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Graffitti

Słodka chwila rozgrzewająca

Reżyseria: Jakub Kossakowski
Dom produkcyjny: GPD

Wedel Ptasie Mleczko

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Dom produkcyjny: Papaya

Gineintima

Reżyseria: Ania Maliszewska
Dom produkcyjny: Selfish

Metafen

Reżyseria: Marek Cichy
Dom produkcyjny: K2

Pyramidonek

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Hot Head

Żywiec Zdrój szalona truskawka

Reżyseria: Martyna Iwańska
Dom produkcyjny: Sputnik

Żywiec Zdrój zakręcona cytryna

Reżyseria: Martyna Iwańska
Dom produkcyjny: Sputnik

Żywiec Zdrój figlarne jabłko

Reżyseria: Martyna Iwańska
Dom produkcyjny: Sputnik

Nestle Zbożaki

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Graffitti

Bakoma Twistmix

Reżyseria: Bartek Cierlica
Dom produkcyjny: Feel Movie

Garnier Olia

Reżyseria: Antoni Nykowski
Dom produkcyjny: MOJO

Piątuś - jogurt dla dzieci

Reżyseria: Darek Zontkowski
Dom produkcyjny: MOJO

OTOMOTO

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: F 24

Jogobella "Poczuj rytm"

Sokołów - mięsa gotowe do pieczenia

Dom produkcyjny: GPD

Sokołów - pasztety

Dom produkcyjny: GPD

Jacobs - baw się kawą

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: OTO

Mafijne

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: MOJO

Mosso

Reżyseria: Krzysztof Jakubowski
Dom produkcyjny: VITTELONI

Provident Szybka Premia

Reżyseria: Piotr Rzepliński
Dom produkcyjny: OTO

Urofuraginum

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: HoT HEAD

Cheetos

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Lemon

Pomysłowy Rolnik

Dom produkcyjny: HoT HEAD

Melatonina

Reżyseria: Piotr Rzepliński
Dom produkcyjny: Feel Movie

POLO MARKET

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: M5

RMF 25 lat

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: HOT HEAD

Orientana

Dom produkcyjny: HOTHEAD

Artresan

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: SELFISH

Ulgix total

Dom produkcyjny: GPD

casting na główną bohaterkę

XTB

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: ROCHSTAR

Hortex

Reżyseria: Bartek Cierlica
Dom produkcyjny: ATM

casting częściowy

POLO MARKET

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: M5

LIDL

Reżyseria: Martyna Iwańska
Dom produkcyjny: SPUTNIK STUDIO

Magnella

Reżyseria: Katka Michalak
Dom produkcyjny: TOFI PRODUCTIONS

Tymianek i podbiał

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: GARAŻ

Getin Bank Pakiet korzyści

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: OPUS

Pryncypałki

Reżyseria: Piotr Janowski
Dom produkcyjny: MOJO

Provident Cash back

Reżyseria: Piotr Rzepliński
Dom produkcyjny: Alvernia

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne "Zdasz to"

Reżyseria: Michał Kasprzyk
Dom produkcyjny: MoJO

Nestea test konsumencki

Dom produkcyjny: Dynamo

Nestea - Hawaje

Dom produkcyjny: Dynamo

Nestea Radio

Dom produkcyjny: Dynamo

Karmi - muzyka

Dom produkcyjny: Propeller

Zbyszko 3 cytryny

Reżyseria: Roman Przylipiak
Dom produkcyjny: One Productions

Biedronka płatność kartą

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: OTO

10 Urodziny Małego Głoda

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: OPUS

Tymbark Fruktail

Reżyseria: Arni Asgerisson
Dom produkcyjny: MOJO

Tymbark Fruktail

Reżyseria: Arni Asgerisson
Dom produkcyjny: MoJO

Danone naturalny "Miś"

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Raymond

tablica.pl to teraz OLX.pl

Reżyseria: Jacek Podgórski
Dom produkcyjny: Better Film

Pekao S.A.

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Dynamo

Tymbark Fruktail

Reżyseria: Arni Asgeirsson
Dom produkcyjny: Mojo

PKP Intercity

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Houdini Film

Danone "Rodzinne wybory"

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Raymond

Fortuna na wiosnę

Reżyseria: Andrzej Sawczuk
Dom produkcyjny: Lemon

Powerade Mainfesto

Reżyseria: Mikołaj Lebkowski
Dom produkcyjny: Summer Production

Eurobank

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Propeller

Orange wyprzedaż

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Lemon

Coca Cola

Reżyseria: Adam chmielecki
Dom produkcyjny: Summer Production

TREFL

Reżyseria: Maria Zbąska
Dom produkcyjny: Timecode

PZU - ubezpieczone uszy

Reżyseria: Jacek Podgórski
Dom produkcyjny: Better Film

Danonki

Reżyseria: Michał Gazda

BGK - kredyty technologiczne

Dom produkcyjny: Proppeller

Loteria sklepów abc

Reżyseria: Bartek Świderski
Dom produkcyjny: HOT HEAD

ETOPIRYNA Pomaganie jest proste

Reżyseria: Tomek Goldbaum Wlazinski
Dom produkcyjny: Lemon

KFC kubełek Shake it

Reżyseria: Dariusz Zatorski
Dom produkcyjny: Garaż

Rapacholin Forte

Reżyseria: Gosia Lupina
Dom produkcyjny: Alvernia

PZU

Reżyseria: Jacek Podgórski
Dom produkcyjny: Better Film

ANSWEAR

Dom produkcyjny: Mojo

Wózki widłowe Heli

Reżyseria: Filip Szmidt
Dom produkcyjny: Film Delikatesy

PKP INTERCITY

Reżyseria: Michał Rulka
Dom produkcyjny: Timecode

Megaloteria

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Yang Production

Etopiryna max

Reżyseria: Filip Marczewski
Dom produkcyjny: Proppeller

Omegamed

Reżyseria: Marcin Maziarzewski
Dom produkcyjny: Alvernia

Książęce - sztuka degustacji

Reżyseria: Kijek/Adamski
Dom produkcyjny: Mojo Films

Zott Belriso

Reżyseria: Damian Pietrasik
Dom produkcyjny: Lemon

Lech się dzieje

Dom produkcyjny: OTO

esky.pl

Reżyseria: Krzysztof Jakubowski

Intercity

Reżyseria: Michał Rulka
Dom produkcyjny: Timecode

Adidas

Dom produkcyjny: Film Delikatesy

Martini

Reżyseria: Tomek Nalewajek
Dom produkcyjny: Dynamo

Orange dla firm

Reżyseria: Matt Eastman
Dom produkcyjny: Lemon

Normaflex

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Yang Productions

KRD Drobiowe przysmaki

Reżyseria: Tomek Nalewajek
Dom produkcyjny: Red Carpet

Danone aksamitny

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Opus

BGK

Reżyseria: Kamil Polak
Dom produkcyjny: Yang Productions

Orange "Niewyparzony"

Reżyseria: Bartek Ignaciuk
Dom produkcyjny: Lemon

Orange

Reżyseria: Matt Eastman
Dom produkcyjny: Lemon

Orange dla firm

Reżyseria: Matt Eastman
Dom produkcyjny: Lemon

Mini Linia

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Yang Productions

Petitki Lubisie

Reżyseria: Michał Gajda
Dom produkcyjny: Oto

No-spa max

Reżyseria: Tomek Siatkowski
Dom produkcyjny: Mojo Films

Grześki "Bez bujdy - Mama"

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Mojo Films

Grześki "Bez bujdy - Winda"

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Mojo Films

Grześki "Bez bujdy - Bielizna"

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Mojo Films

Rutinoscorbin

Reżyseria: Marysia Zbąska i Kazik Zbąski
Dom produkcyjny: Timecode

KFC mixbox

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Lemon

KFC mixbox

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Lemon

Sinulan

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Yang Productions

Sinulan

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Yang Productions

Orange

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Lemon

Orange

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Lemon

Pizza Hut

Reżyseria: Andrzej Sawczuk
Dom produkcyjny: Lemon

Plus Windows

Reżyseria: Tomek Siatkowski
Dom produkcyjny: TFP

Oliwier

Reżyseria: Tomek Siatkowski
Dom produkcyjny: Lemon

Toshiba "Twarze:

Reżyseria: Marek Dawid
Dom produkcyjny: Tandem Tarento

CENEO

Reżyseria: Wojtek Kasperczak
Dom produkcyjny: Better Film

Ceneo wersja alternatywna

Reżyseria: Wojtek Kasperczak
Dom produkcyjny: Better Film

Pneumolan

Reżyseria: Kuba Michalczuk
Dom produkcyjny: Yang Production

Danio

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: OTTO Film

Getin Bank

Reżyseria: Marcin Sefarin
Dom produkcyjny: Garaż

Danone "Ale jogurtowy"

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: GraffitiFilm

Carlsberg Przystanek Woodstock 2012 making of

Reżyseria: Jan Weintz
Dom produkcyjny: TandemTarenTo

CITEAM Oderwij się lekko

Reżyseria: Bartek Cierlica
Dom produkcyjny: Better Film

Bilboardy sponsorskie Toyota dla Teatru Telewizji

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Summer Production

Orange "Kelner"

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Lemon Film

Orange

Reżyseria: Balbina Bruszewska
Dom produkcyjny: Opus Film

Toyota Avensis

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Summer

Praktiker Maciek Gajwer i trampolina

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Dynamo

Getin Bank

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Banana

Getin Bank "Podkreślamy"

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Banana

Orange

Reżyseria: Wade Sherman
Dom produkcyjny: Opus Film

Radio Zet "Tak słucham" (kuchnia)

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Banana

Radio Zet "Tak słucham" garaż

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Banana

Praktiker

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Dynamo

Fundusz Hipoteczny Dom

Reżyseria: Bartek Cierlica
Dom produkcyjny: Timecode

Radio Złote Przeboje

Reżyseria: Bartek Cierlica
Dom produkcyjny: Timecode

AMOL

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Opus Film

BGŻ Optima "Vera"

Reżyseria: Tomasz Nalewajek
Dom produkcyjny: Propeller

RutiMAX Ce

Reżyseria: Piotr Rzepliński
Dom produkcyjny: M5

BoboVita

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Dynamo

EUROBANK - obniżony kredyt

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Propeller

EUROBANK - perkusja

Reżyseria: Marcin Serafin
Dom produkcyjny: Propeller

SONY

Dom produkcyjny: Timecode

Neckermann - Lody

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Timecode

Neckermann - Fryzjer

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Timecode

Neckermann - Slalom

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Timecode

BOŚ Bank

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Timecode

Kolekcja Queen

Reżyseria: Mikołaj Górecki
Dom produkcyjny: Timecode

BOŚ Bank - konto wyjątkowe

Reżyseria: Michał Englert
Dom produkcyjny: Timecode

BGŻ Optima "Szymon"

Reżyseria: Tomasz Nalewajek
Dom produkcyjny: Propeller

BOŚ Bank "Breaking News"

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Timecode

Kolekcja Radia Zlote Przeboje

Reżyseria: Michał Englert
Dom produkcyjny: Timecode

Neckermann - Dobre wakacje trzymają cały rok (składanka)

Reżyseria: Michał Gazda
Dom produkcyjny: Timecode